Управління капітального будівництва Донецької міськради 23 березня уклало угоду з ПП "Стройсервис" на благоустрій розворотного кільця трамваїв вартістю 2,24 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Розворотнє кільце трамваїв розташовано в північно-східній частині міста. Трамвайна колія зв’язує центр м.Донецька із залізничною станцією. В даний час у зв’язку з підготовкою до чемпіонату Євро-2012 відбувається реконструкція залізничного вокзалу і привокзальної площі, що спричинило перенесення кільця розвороту трамвайної колії у бік міста.

Читайте також: В Одесі трамвайний провід ремонтують за 4 тис

Довжина розворотного трамвайного кільця складає 228,23 м Площу в середині кільця передбачено заасфальтувати. Розділову смугу шириною 0,5 м.п. і довжиною 9 м.п. виконати в бордюрі та укріпити засівом трав. Для запобігання випадкового виїзду автотранспорту на трамвайну колію, передбачено огородження майданчику металевим колесовідбійником. З метою забезпечення дотримання строків щодо завершення робіт з реконструкції розворотного кільця, необхідно виконати всі роботи та ввести об’єкт до експлуатації до початку проведення в м.Донецьку заходів з фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу.

Читайте також: Ремонт вагону трамвая затягне на 542 тис

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника". Вибір компанії "Стройсервис" Анатолія Афанасьєва у якості виконавця робіт не пояснюється.

Нагадаємо, реконструкція контактної мережі кільця розвороту трамваїв коштує 1,79 млн грн., заміна рейок – 1,95 млн грн. З врахуванням останньої закупівлі роботи по переносу розворотного кільця коштуватимуть 5,98 млн грн.

Теги: цена трамвай рейки
Источник: наши деньги Просмотров: 1779