Безжальні заходи та високі штрафи принесли результат: смертність на автошляхах за два роки знизилася - з 9 тисяч до 4,7 тис. Проте дрібні порушення - залишаються безкарними.

Дивіться також: "ДАЙчики" штрафуватимуть недбалих батьків-водіїв

Володимир Резніков, заступник начальника управління ДАІ МВСУ:"Немає дієвого механізму притягнення до відповідальності особи коли трапляється ДТП з потерпілими наприклад водій збиває пішохода".

Дивіться також: Не помив авто - плати штраф

У новому законопроекті пропонують відмовитись від стандарту швидкісного режиму 60 +20. Допустиме перевищення - не більше ніж 10 кілометрів. Обов’язковим атрибутом стане дитяче кріселко у салоні. Посилять вимоги і до водіїв громадського транспорту.

Янукович збільшив штрафи за ненадання дороги маршруткам

Володимир Олійник, співавтор законопроекту: "Чи є припустимим, що коли водій маршрутки починає рух, а особливо в зоні підвищеної безпеки - він однією рукою управляє і на ходу розраховується за проїзд".

Читайте також: Водителей хотят штрафовать за пробки

На таких віртуозів припадає кожне третє ДТП. Щоб очистити рух у мегаполісах від псевдо кортежів, максимальний штраф за використання проблискових маячків чи сирен зросте до 50 000 гривень. Для посиленого контролю, на дороги повернуть автоматичну фіксацію порушень. Фотографувати будуть скрізь і в містах і на автомагістралях. Автори законопроекту обіцяють - нехтування новими правилами – значно вдарить по гаманцям водіїв.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: авто гаи пдр штрафи
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4040