Готуєтеся складати іспити в ДАІ - одних знань правил дорожнього руху вам не буде замало. На майбутніх водіїв чекає чимало пасток. Аби не мучитися і скласти екзамени з першого разу, вони самі кидаються в обійми хабарників і платять.

Столичний відділ реєстраційно-екзаменаційної роботи номер два. Саме сюди щодня поспішають десятки охочих сісти за кермо. Позаду у них два з половиною місяці навчання у автошколі, та більше ніж 20 годин їзди з інструктором. А попереду два іспити - спершу теорія. У разі її успішного складання - практика.

Читайте также:

Олександр Степанов, заступник начальника ВРЕР №2 : " У нас є вибір -  людина сідає і складає вибір на те місце, на якому бажає.  Дозволено допустити дві помилки, три помилки - це оцінка не склав".

На тестове завдання кожному дається лише двадцять хвилин. Сів за комп’ютер - час пішов. І тут одразу починаються проблеми. Бо майбутні водії, виявляється, до цього програми в очі не бачили.

Максим Ополонський, складав іспити у ВРЕР : " Коли вже включили таймер, нам молодий чоловік почав розповідати як користуватися. Яка кнопка за що відповідає. На деяких мишках було написано де якою клавішею обирати, а якою вже клавіша ентер. А на моїй саме не було написано якою клавішею ти обираєш, а якою відповідаєш. І я коли розбирався із мишкою, я відповів неправильно на одне питання, хоча відповідь я знав".

Максим пригадує - до екзамену в автошколі йому пропонували всього за кілька сотень доларів отримали права без проблем. Він не погодився - тож складав тести чотири рази. А за кожну перездачу офіційний збір - тринадцять гривень.

Уляна Дрючкова, журналіст : " Кілька місяців тому я сама здавала екзамени, аби отримати водійське посвідчення. Тож не один день довелося провести за отакою от програмою.  Вона нескладна - 20 тестових завдань. Якщо даєш вірну відповідь - проходиш далі. Ні - комп’ютер покаже до допущено помилку. На екзамені все по-іншому. Тому що комп’ютер показує загальну кількість помилок. Тож водійське посвідчення я отримала, проте досі не знаю на яке із 20 запитань дала невірну відповідь".

В об’єктивності екзаменаційної програми ДАІшники впевнені на сто відсотків. Кажуть, на ній кандидати складають іспити вже 15 років. Хоча не на камеру інструктори з автошкіл розповідають:  усім кандидатам до результату програма автоматично додає одну неправильну відповідь.

Олександр Кондрашов, фахівець з IT-технологій : " Это реально сделать практически в любой программе. Группа специализированых программистов может сделать программу от 1 дня до года в зависимости от сложности. Соответственно добавить какие-либо коррективы в нее по возможности изменения данных или результатов это возможно сделать по ходу дела или даже после того, как программа готова".

Аби убезпечити себе, водії, які пережили екзамен, самі радять фільмувати складання іспитів. Так ви зможете самотужки звірити ваші відповіді із правилами дорожнього руху. Якщо впевнені у помилці програми - вимагайте у працівників комісії результатів проходження тесту. Але не зволікайте, бо дані комп’ютер зберігає лише один день.

Теги: водительские права гаи правила дорожного движения
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2571
Загрузка...
Загрузка...