Сьогодні машина - основний помічник у подорожах і шопінгу. Проте сто років тому автомобіль ще сприймали як коня, тільки залізного. І на ньому навіть намагалися грати в улюблену гру аристократів - поло. Це була забава для справжніх відчайдухів. Найбільш популярним вона стала  в Північній Америці під час різних ярмарків і виставок.

Украинские автодилеры все чаще берутся за авто б/у

Винахідником її вважають Ральфа Ханкінсона, автодилера марки "Ford". У такий незвичайний спосіб він намагався збільшити обсяги продажів. Вважають, що перша офіційна гра в Автополо пройшла в американському містечку Уїчито, що в штаті Канзас. Тоді тут зійшлися чотири машини по дві людини в кожній. А спостерігати за дійством зібралося близько п'яти тисяч глядачів. Однак існує й інша версія, що перший матч відбувся в Нью-Йорку ще в 1908-му році. Хай там як, гра проіснувала недовго, оскільки авто ставали більш громіздкими і травмонебезпечними.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили ретро поло
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1081
Загрузка...
Загрузка...