У ДАІ не буде штрафмайданчиків. Із квітня інспекція не надаватиме таких послуг. Вже зараз вилучені машини перебувають на штрафмайданчиках безкоштовно. У тих регіонах, де вони відсутні, на конкурсних засадах уклали угоди із власниками платних паркувальних місць. Але приватники часто встановлюють зависокі ціни.

Володимир Резніков, заступник начальника управління ДАІ МВС України: "Треба, щоб співробітники, які ці конкурси проводили, ставились до проведення їх об’єктивно і справедливо. Оцінювали тарифи, оцінювали можливості".

У столиці за зберігання авто, вилучене у боржника, беруть близько 130 гривень за добу. А у Борисполі - 195. Доки власник не сплатить усієї суми, машини не повертають. Юристи пояснюють це незаконно. ВИтрати під час процедури виконавчого провадження мають стягувати лише за рішенням суду. Транспортні засоби в таких вИпадках повинні перебувати на штрафмайданчих безкоштовно.

Андрій Авторгов, юрист: "Потрібно, скажімо, прийняти зміни до постанови Кабміну і оці затримані автомобілі у процедурі виконавчого провадження безпосередня доставляти на площадки організацій, які здійснюють реалізацію арештованого майна".

Якщо ж на штрафмайданчик забирають викрадене авто, хто має платити за його зберігання, взагалі не прописано. Водночас стягувати кошти з потерпілого в жодному разі не повинні. Бо машина вибула з володіння проти волі власника.

Читайте також: Янукович збільшив штрафи за ненадання дороги маршруткам

Теги: парковка автомобиль хранение штрафплощадка ufb
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1653