У Німеччині представили авто століття. Ця машина не розвиває супершвидкості, не вироблена з коштовних металів, і коштує небагато. Її головна відмінність у тому, що вона може сама собою керувати.

Німці, як відомо, неперевершені автовиробники. Вони представили машину, що сама собою керує. В неї вмонтовано спеціальний комп’ютер. Водієві достатньо просто передати управління і насолоджуватися краєвидами за вікном.

"У систему вбудовано багато сенсорів, датчиків та камер. Комп’ютер щосекунди оцінює ситуацію на дорозі. Втім, водій може будь-якої миті знову взяти керування на себе", - розповідає винахідник Тінош Ганджінен.

Самостійний автомобіль розробляли чотири роки поспіль. Винахідники кажуть: дбали насамперед про комфорт водіїв. Особливо пишаються тим, що це єдиний екземпляр, який може приїхати за власником будь-куди. Достатньо просто надіслати повідомлення та свої координати.

"Зараз у Німеччині практикують нову послугу. Люди беруть автомобіль на прокат, а коли дістаються пункту призначення, паркуються та повідомляють про своє місцезнаходження. Кожен, хто хоче, може потім скористатися машиною. Але це не так зручно. Набагато краще, коли власне авто забирає тебе будь-де", - пояснює науковець Пол Рахас.

Про масове виробництво диво-автомобілів поки що не йдеться. Втім, за словами розробників, немає сумніву, що на машину, яка може самостійно паркуватися, буде чималий попит навіть серед досвідчених водіїв. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: авто германия ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1365