Команда Sixt Ukraine фінішувала на другій спецділянці третього етапу Кубка світу з раллі-рейдів в Катарі Seeline Cross-Country Rally 2012. Український екіпаж у складі пілота Вадима Нестерчука та штурмана Лорана Ліхтльойтера успішно подолали 330 кілометрів пустелі.

Українська команда вирушила на раллі до Катару

Напередодні Вадим Нестерчук оцінював цю ділянку як дуже складну, адже учасників перегонів підстерігали підступні піщані дюни та ділянки з гострим камінням. Втім, настрій у нашої команди як завжди переможний. "Нормальний, бойовий настрій. Правда, багато невідомих ввідних, але нічого страшного, по ходу гонки будемо їх вирішувати", - каже лідер команди Sixt Ukraine Вадим Нестерчук.

Українську команду в Катарі зустріли піщані дюни та гостре каміння

Українська команда стартувала 19-тою за підсумками першого показового виступу “Супер Спешл”. В результаті цього заїзду ми посідаємо 18-те місце в абсолюті та третю позицію в категорії Т2 - заводські автомобілі. Як і очікувалось, на радість своїм вболівальникам, на стартовому етапі переміг катарець Нассер Аль - Аттія на Тойоті Hilux. На другому та третьому міцях розташувались Язіда Аль-Ражи (Mini) та Мірослав Заплетала (BMW X3CC).

Українці тріумфували під ... гімн СРСР (ВІДЕО)

На змаганнях в Катарі українська команда виступає на Тойоті Ленд Крузер. Цей автомобіль заводський і в цьому є свої переваги і мінуси. Одна із проблем, складність електроніки й це підвело нашу команду під час другого етапу Кубка Світу в Абу-Дабі. На одному з етапів двигун Тойоти просто заглох через несправність датчика колінвалу. До того ж наша машина має велику масу, що створює додаткові ускладнення в пустелі.

"Але головне, що я бачу. Правильно підібрати баланс тиску і для каменів, і для дюн одночасно. Але з нашою машиною це важко буде зробити. Поки нічого гадати, все покаже гонка, покаже завтра. Будемо стартувати, будемо їхати акуратно. Будемо дивитися, як машина поводиться в каменях, потім, коли підуть дюни, будемо вибирати з тиском", -говорить Вадим Нестерчук.

Завтра учасники перегонів стартуватимуть на третій спецділянці перегонів Seeline Cross-Country Rally 2012. Команда Sixt Ukraine має поїхати 330 кілометрів надскладної дистанції.

Теги: катар ралли гонки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1564