Команда Sixt Ukraine успішно фінішувала після третьої спецділянки раллі-рейду Seeline Cross-Country Rally 2012. Кожен наступний день марафону у Катарі дається гонщікам все важче і важче. Третій етап один з найскладніших – довжина ділянки 330 км суцільних пісків та каміння.

Третий этап гонки в Катаре чуть не стал для украинцев последним

Саме в цей день українські вболівальники вдивляючись в екрани моніторів із завмиранням серця стежили як 316 екіпаж на тривалий час зупинився майже на середині маршруту, а потім , не поспішив до фінішу аби полегшити собі завдання, як деякі екіпажі, а проїхав всю дистанцію повністю.

Проблеми катарського раллі є у всіх гонщиків. Пробиті покришки і постійні проблеми з навігацією стали щоденною практикою для екіпажів.

"Стартували ми на спущених колесах, так як на початку були невеликі дюни. Їхали повільно і обережно, а коли почалися камені і швидші ділянки траси, ми підкачали колеса, але все одно одну покришку розірвали, хоча і їхали дуже акуратно. Я навіть не можу згадати, де саме ми могли зачепиться за камінь", - говорить лідер команди Sixt Ukraine Вадим Нестерчук.

Итоги двух дней ралли-рейда: Украинцы в ТОП-3

Варто також відзначити й навігаційні проблеми раллі-рейду в Катарі. Вона дуже складна і тому чимало навіть досвідчених гонщиків просто блукали по трасі. Як стверджує штурман нашої команди Лоран Ліхтльойхтер, дорожна карта прописана добре, але гоночний відрізок пролягає поблизу звичайних доріг, що ускладнює маршрут.

Україна здолала складну ділянку на раллі у Катарі

"Вадиму потрібно було їхати дуже обережно на нашій Тойоті, адже постійно трапляються складні ділянки траси. Багато гострого каміння і помилки в навігації. Загубитися дуже легко. Але, не зважаючи ні на що, ми справилися і не заблукали і найголовніше ми приїхали на фініш своєчасно", - каже штурман команди sixt ukraine Лоран Ліхтльойхтер.

Українську команду в Катарі зустріли піщані дюни та гостре каміння

За підсумками 2-х днів, арабські гонщики зайняли майже всі перші 5 місць в категорії Т1. Наш екіпаж займає 4 місце в своїй категорії Т2. На останніх двох спец ділянках у п’ятницю та суботу учасники гонки мають проїхати близько шестиста кілометрів. Команда SIXT готується до гострої і виснажливої, адже всі зароблені очки підуть в загальну копилку Кубка Світу з раллі-рейдів. Тож продовжуємо вболівати за наших.

Українська команда вирушила на раллі до Катару

Теги: украина авто катар ралли гонки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 884