Цими вихідними команда Sixt Ukraine вилетіла на третій етап Кубка Світу з раллі-рейдів в Катарі. Марафон відбудеться з 17 по 21 квітня й включатиме у себе стартовий показовий заїзд та 5 спецділянок загальною довжиною близько тисячі триста кілометрів.

В Киев приедет машина Джеймса Бонда

За словами лідера команди Sixt Ukraine і 2+2 Вадима Нестерчука, гонка в Катарі для українського екіпажу є однією з найголовніших, адже в цьому році організатори Кубка Світу уже скасували два раллі-рейди, на які орієнтувалася наша команда. На щастя, каже Вадим Нестерчук, з катарської Бахи зробили раллі-рейд і тепер завдання команди набрати максимальну кількість балів. Попередню програму-мінімум Sixt Ukraine виконала, успішно фінішувавши в гонці Абу Дабі Дезерт Челендж, що відбувалася на початку квітня в Арабських Еміратах. "Але в нас є програма мінімум, яку ми повинні виконати - це максимально високе місце в категорії Т2 і для нас зараз найголовніше фінішувати щоб отримати якомога більше отримати очок в заліку Кубка Світу", - говорить лідер команди Sixt Ukraine Вадим Нестерчук.

Продажи авто в Европе упали до минимума

За підсумками двох етапів Кубка Світу наша команда набрала 20 очків за класифікацією ФІА. А в сумі, включаючи змагання Баха Італія та раллі-рейді в Об’єднаних Арабських Еміратах, наш доробок становить 30 очків.

На гонках в Катарі наша команда візьме участь під номером 316. Серед заявлених 42-ох учасників змагань у категорії позашляховики, чимало відомих і титулованих гонщиків.

В Украине резко подорожают иномарки

В Катарі наш екіпаж виступатиме у складі пілота Вадима Нестерчука та штурмана Лорана Ліхтльойтера на автомобілі Тойота Ленд Крузер в категорії Т2 - заводські автомобілі. Після перегонів в Арабських Еміратах механіки зробили повну технічну перевірку машини, особливо тих вузлів, що викликали підозру.

Пошлины на иномарки введут уже в этом полугодии?

Цьогорічний раллі-рейд в Катарі буде першим в історії української команди. За словами учасників, траса марафону це суцільний пісок і гостре каміння. Тож доведеться запастись подвійним запасом коліс, а їхати і швидко, і обережно. Тож вболіваймо за своїх!

Bentley -это не только автомобиль, но и стильные аксессуары

Теги: катар ралли гонки кубок мира
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1655