Команда Sixt Ukraine стартувала на третьому етап Кубка світу з раллі-рейдів в Катарі Seeline Cross-Country Rally 2012. Загалом учасникам раллі-рейду треба проїхати 5 спецділянок загальною довжиною близько тисячі триста кілометрів. За словами лідера команди Sixt Ukraine Вадима Нестерчука гонка в Катарі для українського екіпажу є однією з найголовніших у цьому сезоні. "Гонка для нас в якійсь мірі вирішальна. Зараз ми на третій позиції Кубку Світу, але для того, щоб претендувати на перемогу, нам потрібен хороший заділ перед Бахамі, які нас чекають в цьому сезоні. Команда налаштована на перемогу і звичайно є бажання проїхати з найкращим результатом, але траса сама по собі для нас невідома, ми тут ніколи не виступали",- каже лідер команди Sixt Ukraine Вадим Нестерчук.

Українська команда вирушила на раллі до Катару

Тойота Ленд Крузер української команди виступить в категорії Т2 - заводські автомобілі, пройшла всі технічні та адміністративні перевірки на відмінно. Наші техніки стверджують, що після драматичних перегонів у пісках Саудівської Аравії, машину повністю вдалось підготувати до старту в Катарі.

В Киев приедет машина Джеймса Бонда

Напередодні перегонів відбувся святковий, стартовий подіум. На цьогорічний Seeline Cross-Country Rally з’їхалися практично всі найсильніші гонщики світу. Серед 42 - ох учасників змагань у категорії позашляховики чимало гонщиків з Саудівської Аравії та місцевих катарців. Один із них - Халіфа Аль-Аттія, організатор цього ралі-рейду і переможець Дакару у 2011- му році.

Пошлины на иномарки введут уже в этом полугодии?

У середу екіпажі вийдуть на першу спец ділянку. Траса марафону - це піщані дюни та гостре каміння, що не зовсім добре для нашої важкої автівки. Втім, як стверджує Вадим Нестерчук, якраз через складність траси та навігації, у нас і з’являється шанс на хороший результат.

Теги: украина катар ралли гонки кубок мира
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1538