Не сплатили штраф - це не підстава, щоб ДАІ відмовило зняти з обліку автомобіль. Відповідний законопроект уже в парламенті. Це одна з ініціатив Президента. Він запропонував реєструвати машину тільки один раз - під час купівлі. Тепер шукати боржників буде тільки виконавча служба.

Дивіться також: Напередодні Євро-2012 водіїв виховуватимуть штрафами

Володимир Рєзніков, заступник начальника управління ДАІ МВС України: "Шановний водій, будь ласка, надаємо вам можливість на протязі 7 днів добровільно сплатіть. У разі не вчинення цих дій на ваше майно, в тому числі рухоме і нерухоме, може бути накладено арешт або оголошено в розшук".

ДАІ чекатиме на виписаний штраф 15 днів. Далі передасть справу "виконавцям". Ті вибиватимуть із порушника гроші ще півроку.

ДАІ повертає "листи щастя"

Олексій Соломко, директор департаменту державної виконавчої служби: "Якщо сума штрафу, не тільки штрафу, будь-якого стягнення, не перевищує трьох мінімальних розмірів заробітної плати, то державний виконавець може без перевірки майнового стану боржника звертати стягнення на його доходи".

Відрахування із цих доходів - по 20 % щомісячно.

Дивіться також: Автомобілі для українців подешевшають

Торік виконавчій службі доручили зібрати понад 3 мільйони штрафів. Фахівці кажуть: рівень добровільної сплати зріс. Після запропонованих нововведень - охочих, вочевидь, поменшає.

Читайте також: Штрафи за порушення ПДР подвоять

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: авто штраф гаи мвд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4511