"Перед Вами оригінал, сигнальний варіант, типографічні організації приступили до виготовлення – нових бланків", - показує новий папірець заступник гендиректора Моторного Стахового Бюро Іван Гумінський.

Усі страхові поліси автоцивілки нового зразка мають єдиний стандарт – одне авто, будь-який водій. Терміні дії – один рік. Разом зі страховим свідоцтвом компанія видасть бланк Європротоколу. У випадку ДТП ви можете обійтися без працівників ДАІ.

"Ця форма оформлення дорожньо-транспортної пригоди не запрацює на всі 100%, про це показує досвід наших сусідів в російській федерації і в республіці Білорусь, такі повідомлення запроваджені дещо раніше, але відсоток подій, які оформляються таким чином є незначним", - каже начальник Центру безпеки дорожнього руху МВСУ Сергій Буднік.

...Насправді - 4 відсотки. Новація ж нашого документа увібрала 50 річний досвіт Європи. Усі незначні ДТП, - а таких в Україні приблизно 85% -класифікуватимуть за схемами 10-ти видів. Якщо водії не п’яні, ніхто не зазнав травм. Ви фіксуєте подію і впродовж 3-х діб ставите до відома власну страхову. Але один з учасників має визнати свою провину - тепер без адміністративного покарання.

"Скасовується при оформленні ДТП шляхом укладення Євро протоколу необхідність застосування 124 статті Кодексу про адміністративні правопорушення, в наслідок якої обов’язкове накладання штрафної санкції", - зауважує президент Моторного страхового бюро України Володимир Романишин.

На думку експертів, досконало і в повному обсязі Європротокол запрацює не раніше 2012 року. Адже поки що низькі, як ліміти відповідальності, так і рівень культури автовласників. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr страховые европротокол единый бланк
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2432