Через європротоколи оформлення ДТП збитковість за автоцивілкою зросте на 20%, прогнозують страховики. Наразі вона становить 60%. У компаніях пояснюють: після впровадження полюбовної фіксації аварій - збільшаться виплати. Адже нині дедалі частіше водії намагаються без виклику ДАІ та страхової розібратися з ситуацією на місці. Таким чином, винуватець пригоди уникає штрафу чи позбавлення водійського посвідчення. З введенням європротоколу така необхідність відпаде, адже адмінвідповідальність під час складення такого документа у Адміністративному кодексі не передбачена. Водночас страховики кажуть - побільшає шахрайств.

"Не маючи поліса тепер буде легше не зовсім порядним громадянам домовитись між собою, як зі страхової компанії отримати гроші за розбитий автомобіль, можливо навіть і не один раз. Централізованої бази по полісах автоцивілки, на жаль, в Україні немає, тому купивши сьогодні поліс в однієї компанії і отримавши свою вигоду, наступний термін дана людина може піти в іншу компанію", - заявив телеканалу UBR Дмитро Грицута, голова правління страхової компанії.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: дтп гаи ubr автоцивилка
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 887
Загрузка...
Загрузка...