Автоцивілка дорожчати не буде, принаймні поки. Розмови про підвищення вартості полісів страховики називають чутками. Переконують, що востаннє вони зростали в ціні восени і нині підстав для цього немає.

Чутки - Автоцивілка подорожчає вдвічі

Різкого подорожчання "автоцивілки" не буде, заспокоюють страхові компанії. Нагадаємо, днями у ЗМІ з`явилася інформація, що вартість цього обов`язкового виду страхування може зрости майже вдвічі. Причиною експерти називають нові коригувальні коефіцієнти, затверджені Держфінпослуг. Насправді, розцінки на автоцивілку підняли ще восени, коли Верховна Рада змінила законодавство у цій сфері.

Наталя Гудима, президент Ліги страхових організацій України:"Мы рассказывали все лето и всю осень, когда вводили европротокол, что вот было ощутимо для того, у кого был 3-й тип полиса на 1-й тип полиса. Сегодня так говорить нельзя. Потому что, по сути, это уже пройденный этап. И те, кто заключает новые договора, заключают их на условиях, сформированных летом 2011 года".

Затвердження нових коефіцієнтів - це тільки ліквідація розбіжностей у нормах законодавства, пояснюють страховики. За словами президента Ліги страхових організацій Наталі Гудими, для деяких власників авто, наприклад досвідчених водіїв, вартість полісів може навіть зменшитися. Проте споживачів страхових послуг все одно турбує обґрунтованість показників, які беруть за основу для розрахунків.

"Автоцивілка" - чим коротші строки, тим дорожчий поліс - ВІДЕО

Леонід Хорін, генеральний директор Асоціації страхувальників України: "Вводя обязательные виды страхования, мне кажется, что в первую очередь нужно было ограничить уровень рентабельности, как это сделано на западе. У нас уровень рентабельности не ограничен, поэтому страховые компании могут под любыми предлогами повышать стоимость полисов. И это просто принимается госфинуслуг".

Нині за даними моторно-транспортного страхового бюро середня вартість поліса "автоцивілки" в Україні становить 270 гривень. Тут сподіваються, що у 2012-му цифра не перевищить 300 гривень. Для порівняння, у столиці страхове свідоцтво коштує, мінімум, 777 гривень.

Теги: цена страхование авто стоимость автогражданка полилс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1201