При великому ДТП - європротокол водію не допоможе. Якщо хочете відшкодувати більше ніж 10 тисяч гривень, слід як і раніше викликати даішників. Однак з 2013 суму дещо збільшать - повідомив перший заступник голови Держфінпослуг України Андрій Литвин.

Проект документа уже розмістили на сайті регулятора, де протягом місяця його обговорюватиме громадськість. Після цього, удосконалений варіант відправлять на реєстрацію у Мінюст. В регуляторі очікують, що Європротокол повноцінно запрацює не раніше листопада. Однак страховики заявили про готовність використання цієї планки ще до її офіційного затвердження.

"Згідно з проектом цього рішення, з першого січня 2013 року буде встановлений максимальний розмір відшкодувань у розмірі 25 тисяч грн., що дорівнює 50% ліміту відповідальності страховика з одного боку, а з іншого боку, за статистикою 2010-2011 року охоплює десь 90% страхових випадків", - пояснив телеканалу UBR перший заступник голови Держфінпослуг України Андрій Литвин.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr европротокол
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1083