Назагал - більше як двісті тисяч машин. Вітчизняний авторинок приємно здивував. Іще наприкінці 2010-го експерти були дуже обережні у своїх прогнозах, і очікували, що ринок нових автомобілів збільшиться за рік на 15-20 відсотків. Але вже за перші чотири місяці продажі зросли на 47 процентів.

"Можна говорити про те, що 2011 рік вже став в цьому плані позитивним повністю. В принципі, кожен місяць ринок, протягом цього року, показує зростання продажів відносно попереднього періода", - ділиться з телеканалом UBR своїми спостереженнями Олександр Соколов, керівник аналітичного відділу консалтингової компанії.

Експерти прогнозують, що цьогоріч в Україні реалізують 200 тисяч авто. Це майже на 40 тисяч перевершить продажі минулого року, і на 25 тисяч - 2009-го. Хоча рівня докризового 2008-го, коли придбали 612 із половиною тисяч машин, український ринок досягне ще не скоро. Фахівці вважають, це станеться аж 2015-го року.

Поки що у не дорогому сегменті - найпопулярніші російські авто. Вони займають у середньому 18 відсотків ринку. 12 процентів належать корейським автомобілям, 8 - китайським, і лише 7 відсотків - японським маркам. На думку знавців, до кінця року китайські машини поступово витіснять корейські та російські авто з нашого ринку.

"Китайці єдині хто може конкурувати за ціною з виробниками російських автомобілей. Оскільки все таки представники корейського автопрому виступають в іншій ціновій категорії, так само, як і представники японського, німецького та американського автопрому. Тому китайці на сьогодні беруть ціною", - вважає Олена Дуніна, генеральний директор компанії-імпортера автомобілів.

І не зовсім приємна новина. До кінця 2011-го варто чекати незначного подорожчання автомобілів, у середньому - на півтора-два відсотки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: продажи авторынок ubr китайские авто
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 869