В швейцарському місті Женева стартував найбільший в світі міжнародний автосалон. Перші два дні, на новинки світового автопрому дивитимуться тільки журналісти і баєри. Решту одинадцять – двері шоу будуть відкриті для всіх охочих. В числі найбільш очікуваних моделей цього року - універсал від Ягуар, спортивний Седан від ательє Пенінфаріна. Корейський концепт Хюндай і-онік, перший електромобіль від Інфініті та Мерседес-Бенц а-классу.

Женевский автосалон: сюрпризы от Ferrari, Lamborghini и Audi. ФОТО

Дітлер Зельтер, представник компанії DAIMLER: "Ми розраховуємо новим авто від Мерседесу привабити більш молоду аудиторію клієнтів. Ця новинка розрахована не тільки для пересування в місті, а й поза його межами. Авто надійне та сучасне".

Bentley представили внедорожник

Загалом, цього року, на Женевському автосалоні пройде сто вісімдесят світових та європейських прем’єр. Двісті шістдесят компаній з тридцяти країн продемонструють публіці більше семисот серійних авто та концептуальних моделей.

Ferarri создаст самый быстрый автомобиль

Крістофер Стюрмеєр, експерт автоіндустрії: "Нинішнє покоління автовласників відрізняється від попереднього. Вони прагнуть якісної продукції. І не жалкуватимуть на це грошей. Також, багато хто хоче мати дружній до довкілля автомобіль. Раніше пріоритети були інші".

Женевський автосалон вперше провели в 1905-му. Відбувається форум саме в Женеві, через те, що в Швейцарії немає власної автомобільної промисловості, тому, вважають, що саме тут всі іноземні виробники отримують рівні шанси.

Теги: авто автосалон женева автоновинки премьеры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2059