Щодня у Києві горить один автомобіль. Більшість випадків - це навмисні підпали. Тож авто згорають дощенту. Як правило, найбільше ризикують ті, хто паркується на узбіччях, кажуть правоохоронці. Винних шукає міліція, а збитки лягають на плечі страхової компанії.

Від початку року у Києві згоріли майже 250 автомобілів. Головно через необережне поводження з вогнем, замикання електропроводки та підпали. Останню причину страховики кваліфікують як протиправні дії третіх осіб. Аби отримати відшкодування, необхідне підтвердження від правоохоронців - довідка.

"По даному факту составляется протокол милиции - поджог - и уже страховая компания выплачивает, как по противоправным действиям третьих лиц. Это обширное понятие, которое специально сделали таким, чтобы захватить как можно больше рисков", - пояснив телеканалу UBR Сергій Головко, начальник відділу врегулювання збитків.

Якщо авто згоріло на 75%, це вже тотальні збитки, страховики їх не відшкодовують, а повертають власнику ринкову вартість транспорту. Залишки металолому водій може продати.

"Если, очевидно, будет, что на момент заключения договора и на момент выплаты страхового возмещения разница будет достигать 10%, и у многих страховщиков это прописано в правилах, рыночная стоимость автомобиля пересчитывается", - поясняє Вадим Загребной, голова правління страхової компанії.

Від ринкової ціни пошкодженої машини віднімуть франшизу за полісом. Окрім того, якщо раніше водій уже потрапляв у ДТП і не поновив суми страхового покриття, з нього вирахують ще й виплати за цими дорожніми пригодами. Не отримає власник і вартості уцілілого залишку. Розповідає телеканал UBR.

Теги: страховые компании ubr поджог авто
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 966