Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України 19 березня уклав угоду з ДП "ПК "Україна" по виготовленню цінних паперів" на виготовлення акцизних марок на загальну суму 380,44 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Замовлено 1,45 млрд марок на алкогольні напої та 4,26 млрд марок на тютюнові вироби. Середня вартість однієї марки склала 6,66 копійок.

Податкова знищить тіньовий ринок алкоголю>>>ВІДЕО

В 2011 році ДПА за 512 млн грн. замовляло виготовлення 18,10 млрд марок для алкоголю та 6 млрд для тютюнових виробів. Тоді середня вартість однієї марки складала 2,12 копійки.

Читайте также: Налоговая рассматривает возможность введения электронной акцизной марки

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", що пояснюється монополією державного комбінату на друк таких марок.

"Виготовлення марок акцизного податку з 2003 року здійснює державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів", що знаходиться у сфері управління Міністерства фінансів України та має відповідну ліцензію на впровадження господарської діяльності з виготовлення бланків цінних паперів та документів суворої звітності. Згідно листа Міністерства фінансів від 08.02.2012 № 31-13010-09-13/2365 єдиним спеціалізованим підприємством, що має необхідне обладнання, технічні, технологічні та організаційні можливості для виготовлення марок акцизного податку у відповідних обсягах, своєчасно та якісно, є Поліграфкомбінат "Україна", – йдеться в обґрунтуванні.

Як відрізнити підробний алколь від оригіналу?>>>ВІДЕО

Теги: алкоголь сигареты акцизные марки промрынок
Источник: наши деньги Просмотров: 1733