ПАТ "ДАТ "Чорноморнафтогаз" 29 березня уклало угоду з підприємством "Северін-консалтинг" на проведення незалежної оцінки активів та зобов’язань державної компанії. Вартість угоди склала 366 тис грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Оцінка активів стосується свердловин, газпроводів, двох самопідйомних бурових установок (на балансі "Чорноморнафтогазу" є СПБУ "Таврида" і "Сиваш", разом з тим вже придбано СПБУ "Петро Годованець" і ще одну установку, яка поки що знаходиться на стадії виготовлення), п’яти морських суден, одного вертольоту, а також будівель, техніки, автотранспорту, автозаправок, тощо (весь перелік нижче).

Оцінку потрібно провести протягом року.

В тендері брали участь кілька компаній. ТОВ "КПМГ-Україна" і ТОВ "Бі Джі консалтинг" пропонували провести роботи дешевше від переможця за 326 тис грн. і 280 тис грн. Однак угоду було укладено з "Северін-консалтингом" без пояснення причин.

Сімферопольське підприємство "Северін-консалтинг" має засновником ТОВ "Северин". Засновниками цієї компанії зі статутним капіталом 113 гривень є мешканці Сімферополя Валерій та Наталія Коваленко.

Нагадаємо, днями "Нафтогаз України" замовив оцінку газо-транспортної системи України за 4,10 млн грн. компанії "Бейкер Тіллі Україна ЕК", у якої немає відповідного досвіду оцінки подібних активів.

В вересні 2011 року міністр енергетики та вуглепрому Юрій Бойко заявив про намір приватизувати цього року ряд дочірніх підприємство "Нафтогазу", в тому числі і "Чорноморнафтогаз".

Найменування Кількість позицій
Серійне устаткування і інвентар 1625
Меблі 500
Оргтехніка 500
Автотранспорт 200
Свердловини 100
Будівлі 100
Споруди 100
Майданчики 40
Комплексні об’єкти 20
Газопроводи, трубопроводи 50
Основа морської стаціонарної платформи (МСП) 7
Самопідйомна бурова установка (СПБУ) 2
Вертоліт 1
Морські судна 5
Металобрухт , (роботи) 30
Матеріали і речі в матеріальній формі 400
Запчастини 232
Цілісний майновий комплекс, автозаправні станції (АЗС) 5
Нематеріальні активи 5
Майнові права 6
Цінні папері, частки 3
Квартири, інша нерухомість 30
Рецензія до звіту незалежної експертної оцінки 5
Теги: активы черноморнефтегаз
Источник: наши деньги Просмотров: 568