Полтавське обласне відділення Антимонопольного комітету минулого тижня (12-18 березня) оштрафувало 7 житлово-експлуатаційних комунальних підприємств Полтави на загальну суму 47,6 тис. гривень за завищення тарифів на квартплату. Про це сказано у повідомленні АМКУ.

Читайте також: Азаров: коммуналка повышаться не будет.

За даними відомства, ці підприємства не дотримували встановлених законодавством термінів повідомлення споживачів при зміні вартості послуг з утримування будинків, споруд і прибудинкових територій та здійснили розрахунки тарифів на вказані послуги в економічно необґрунтованому розмірі.

У повідомленні АМКУ зазначається, що це призвело до встановлення виконкомом Полтавської міськради економічно необґрунтованих тарифів на їхні послуги.

Відділення зобов'язало 7 жеків сплатити штрафи до держбюджету.

Читайте також: Посадовці "відмили" 6 млн грн на комунальних заборгованостях.

Раніше, 16 березня, Полтавська міськрада передала всі 7 жеків на баланс одного комунального підприємства "ЖЕУ 2" для скорочення видатків на їх утримування.

Нагадаємо, Полтавське обласне відділення АМКУ в січні порушило справу за ознаками антиконкурентних дій з боку виконавчого комітету Полтавської міської ради у зв'язку з підвищенням тарифів на утримання комунальних будинків і прибудинкових територій.

29 грудня виконком Полтавської міськради вирішив підвищити з 1 січня 2012 року тарифи на послуги з утримування комунальних будинків і прибудинкових територій на 114,3%-344,4%, або на 0,8-3,1 грн до 1,5-4 грн/кв. м.

19 січня виконком скасував рішення від 29 грудня 2011 року про підвищення тарифів.

Теги: амку тарифы штраф жэк полтава
Источник: українські новини Просмотров: 846