ДП "НЕК "Укренерго" уклало угоду з ТОВ "Зв’язоктехсервіс" на виконання будівельно-монтажних робіт з постачанням обладнання за проектом підстанція "Придунайська". Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Домашняя солнечная электростанция окупится за 4-5 лет

Вартість угоди становила 97,69 млн гривень.

Єдиним конкурентом була корпорація виробничих та комерційних підприємств "Союз", яка пропонувала виконати роботи дорожче лише на 0,2%.

ЛЕП для підключення об’єкту альтернативної енергетики в Одеській області мають збудувати коштом держбюджету до кінця 2013 року.

Проект включено до Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки, затвердженої урядом Миколи Азарова.

В 2012 році компанія "Activ Solar" збудувала сонячні електростанції "Дунайська" та "Старокозаче" в Одеській області.

Найбільшим виробником струму з енергії сонця в Україні є австрійська компанія Activ Solar, яку пов'язують з секретарем РНБО Андрієм Клюєвим і його братом Сергієм.

За інформацією "Української правди", керівником Activ Solar є зять Сергія Клюєва Каве Ертефай, а засновником значиться траст із Ліхтенштейну P&A CORPORATE TRUST.

Син Андрія Клюєва Богдан Клюєв працює менеджером з розвитку в "Activ Solar LLC" (Ukraine).

Компанії Клюєва зареєстровані в тому ж будинку, де "Activ Solar" має своє представництво в Україні.

Как установить солнечную батарею в своем доме

Як відомо, під сонячні електростанції в Україні виділяються десятки гектарів землі та діє "зелений тариф.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: альтернативная энергетика солнечная батарея
Источник: наши деньги Просмотров: 1328
Загрузка...
Загрузка...