Проект LNG-терміналу отримав двосторонню підтримку. Вчора був затверджений попередній текст угоди, яка передбачає постачання в Україну зрідженого газу з Азербайджану. За підсумками засідання Робочої групи до 1 листопада створять спільне підприємство між державною нафтовою компанією Азербайджану та Держагентством з управління національними проектами України. У 2014-му заплановане постачання ресурсу становитиме близько двох мільярдів кубометрів, а в 2015 - до 5 мільярдів кубометрів за рік. Так стратегія президента щодо диверсифікації джерел енергопостачання набуде практичного виконання. Нагадаємо, що будівництво "морського термінала з приймання скрапленого природного газу" оцінили в 1,5 мільярда доларів. Наразі Україна шукає потенційних клієнтів для забезпечення життєдіяльності комплексу споруд.

"Ми підтвердили, результатами вчорашніх переговорів намір про постачання газу, який був задекларований в меморандумі підписаному в Давосі. Друге, ми зафіксували очікувані об’єми. Третє, ми домовились про створення спільної компанії, яка буде здійснювати техніко-економічне обґрунтування", - передає телеканал UBR слова голови Держагентства з управління нацпроектами Владислава Каськіва.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: азербайджан ubr терминал сжиженного газа
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1048