У найближчі два тижні бензин на АЗС подорожчає. Максимум на 20 копійок. Прогнозують у консалтингових компаніях. Запаси дешевого пального, закупленого операторами до збільшення акцизів із 1 вересня, закінчуються. У великих мережах уже почали підвищувати вартість на 10 копійок, порівняно з показниками серпня.

Тож у жовтні літр А-95-го у середньому коштуватиме 10.50, а дизелю - приблизно 9.70. За словами аналітиків, не впливатимуть на ціни і поправки до Податкового кодексу щодо екологічного збору, які набудуть чинності з 1 жовтня. Вони передбачають зміну агента оподаткування: замість оптових компаній і мереж АЗС, кошти стягуватимуть з імпортерів і виробників пального.

"Мы не ждем существенных колебаний, но не исключаем, что 5-10 копеек, цена может все-таки прибавить. Хотя на самом деле, мне кажется, что может обойтись и без этого", - заявив телеканалу UBR експерт ринку нафтопродуктів Сергій Куюн.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена бензин ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 942