Усі котельні підключені до теплопостачання на 100%, заявив профільний міністр Анатолій Близнюк. Щоправда, така ситуація - лише у 10 областях держави. У Київській та Чернігівській - залишилося підключите ще по одному соціальному об'єкту. По всій же країні ще близько півтисячі котелень не розпочали роботи.

Серед них є ті, що мають опалювати дитсадки та школи. Проте Близнюк заспокоює, тепло у цих навчальних закладах поки що не потрібне, діти пішли на канікули. Загалом холодно в 5% будинків. Міністр вважає, у цьому винні не зношені мережі, а самі українці.

"Вам дзвонить з першого поверху чоловік і говорить, що у нього стала холодна батарея. А він же не знає, що на 22 поверсі хотів випустити повітря з системи чоловік, і виламав кран. І біга шукає, що зробити, як перекрити. І вже до 7 поверха долив. Ще не до першого", - лягає міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Анатолій Близнюк. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: отопление ubr батареи близнюк
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2107