Україна є і буде важливим та надійним транзитером російського газу до Європи, а газотранспортна системи держави є найбільш безпечним, надійним і економічно ефективним маршрутом для транспортування газу європейським споживачам.

Практична реалізація проекту LNG-термінал почнеться 26 листопада 

Про це заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко, виступаючи на Саміті Атлантичної ради з питань енергетики та економіки, що проходить 15-16 листопада в м. Стамбул (Туреччина). 

"Газотранспортна система України є ключовим елементом енергетичної безпеки Європи. Ми транспортуємо майже 100 млрд. кубометрів газу на рік до Європи і розвиток нашої газотранспортної системи це, безумовно, пріоритетний напрямок. Я вдячний фінансовим організаціям в Європі, які вже почали це усвідомлювати і втілювати програми підтримки нашої газотранспортної системи, виділяючи кошти. Таким чином вони підтримують енергетичну безпеку в Європі в цілому", - сказав Міністр.

Оценка ГТС будет завершена в ноябре, - Бойко

Нагадаємо, згідно висновків 24-го засідання Групи високого рівня Енергетичного Співтовариства модернізація української газотранспортної системи та збільшення її ефективності посилить енергетичну безпеку європейського регіону.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: гтс бойко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 656