Міністерство енергетики і вугільної промисловості України заявляє, що газ споживачам відпускається за фіксованими цінами. Про це повідомили UBR.UA в управлінні забезпечення діяльності міністра енергетики і вугільної промисловості у зв’язку з викладеними у деяких засобах масової інформації повідомленнями про продаж газу споживачам за завищеними цінами.

"У разі виявлення порушень в цій сфері Міністерство залишає за собою право звернутись до контролюючих органів для відповідної реакції", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Янукович не пойдет на повышение тарифов.

Міненерговугілля наголошує, що відповідно до Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу", тарифи на газ для споживачів регулюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики. Складовими кінцевих цін на природний газ для споживачів України є тарифи на транспортування, розподіл і постачання природного газу.

У Міненерговугілля роз’яснили, що згідно постанови НКРЕ № 129 від 28.12.2011, граничний рівень ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, без урахування податку на додану вартість, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом установлено на рівні 3509 грн. за 1000 куб. м. Гранична ціна – 4714 грн. за 1000 куб. м.

Читайте також: У Азарова не хотят шокировать население новыми тарифами.

Згідно постанови НКРЕ № 130 від 28.12.2011, граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб`єктів господарювання без урахування податку на додану вартість, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом встановлено на рівні 3509,00 грн. за 1000 куб. м.

Читайте также: У Ахметова предлагают повысить тарифы незаметно для населения.

Згідно постанови НКРЕ № 131 від 28.12.2011, загальний тариф на транспортування природного газу установлено в розмірі 305,60 грн. за 1000 куб. м без урахування податку на додану вартість. Розрахунковий середній тариф на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для Дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" встановлено у розмірі 106,90 грн. за 1000 куб. м без урахування податку на додану вартість. Тариф на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для споживачів, власні газопроводи яких безпосередньо підключені до магістральних газопроводів, установлено у розмірі 265,10 грн. за 1000 куб. м без урахування податку на додану вартість. Середньозважений тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами установлено в розмірі 198,70 грн. за 1000 куб. м без урахування податку на додану вартість. Середньозважений тариф на постачання природного газу установлено в розмірі 43,70 грн. за 1000 куб. м без урахування податку на додану вартість.

Нагадаємо, за повідомленнями низки ЗМІ, Приморська сільрада Новоазовського району Донецької області уклала угоду з ПАТ "Маріупольгаз" на постачання газу для ясла-садка, будинку культури та сільської ради с. Приморське по 7 тис. грн. за 1000 куб. м.

Теги: тарифы газ минэнергоугля бойко
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1704