Юрій Бойко перевірив стан будівництва Дністровської ГАЕС та взяв участь у запуску гідроагрегату. 22 березня 2011 року Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко перебуває з робочою поїздкою у Чернівецькій області. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

У ході перевірки стану ГАЕС, Юрій Бойко окреслив перспективи розвитку гідроенергетики та наголосив на важливості спорудження гідрогенеруючих об’єктів в Україні.

"Особливу увагу держава зараз приділяє розвитку вітчизняної гідроенергетики та створенню нових генеруючих потужностей, зокрема таких стратегічно важливих об’єктів, як Дністровська ГАЕС", - підкреслив міністр.

Під час спілкування з представниками ЗМІ міністр енергетики та вугільної промисловості України зазначив, що сьогодні буде підписано угоду про співробітництво між Міненерговугілля та Чернівецькою областю.

"Угода про співробітництво між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України і Чернівецькою областю передбачає вирішення не тільки великого комплексу завдань паливно-енергетичної сфери, а й широку співпрацю в соціально-економічному напрямку, зокрема у питаннях, які стосуються великомасштабних та структуроутворюючих проектів", - повідомив Юрій Бойко.

Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету Міністрів №31 від 19 січня 2011 року визначено, що Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко безпосередньо відповідає за взаємодію з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Чернівецької області.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бойко промисловість гаес
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 844