Переговори із Росією щодо перегляду газової формули та зниження ціни на блакитне паливо йдуть за графіком. Заявив міністр енергетики та вуглепрому Юрій Бойко.

Урядовець не заперечив, що сторони обговорюватимуть й можливість створення газового консорціуму. Після візиту Віктора Януковича до Росії, Микола Азаров заявив, що сторони знайшли консенсус. Ціну на газ для України Білокам’янна таки знизить. Проте нам доведеться зменшувати вартість транзиту. Реструктуризацію Нафтогазу, за попередньою інформацією, погодили. Проте на місці цієї компанії має виникнути інша, яка і стане частиною газового консорціуму між Україною, Росією та Європою. Тим часом сама Європа заявила - втручатися в україно-російські газові переговори не збирається.

"Ми працюємо повністю в дусі домовленостей між керівництвом нашої держави і керівництвом РФ. І працюємо дуже швидко. Мова іде про дуже широке співробітництво з усіма по всім напрямками, які було обговорено нашими президентами", - заявив телеканалу UBR міністр енергетики та вуглепрому Юрій Бойко.

Теги: бойко ubr переговоры по газу
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 601