Операційна рада Європейського банку реконструкції та розвитку підписала рішення про видачу Україні кредиту в сумі 152 млн євро на будівництво метро в Дніпропетровську. Про це сьогодні повідомив міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко. Про це повідомили у Всеукраїнській асоціації автомобільних перевізників.

“9 березня в Лондоні пройшло засідання операційного комітету ЄБРР, на ньому прийнято рішення про видачу кредиту Україні в обсязі 152 млн євро і зараз ведуться роботи з узгодження всіх процедур для підписання. Запропонували підписання угоди в Лондоні під час засідання ради директорів ЄБРР, імовірно в кінці травня”, – повідомив міський голова.

Також І.Куліченко зазначив, що триває відповідна робота по залученню такої ж суми коштів від Європейського інвестиційного банку.

“Що стосується другої частини кредиту – ми завершили переговори з ЄІБ. Вони йдуть у фарватері ЄБРР, тому ініціація на надання кредиту зараз оформляється, її надасть Міністерство економіки і Міністерство фінансів найближчим часом, тому можу сказати одне – спільними зусиллями ми йдемо в рамках виконання роботи з отримання кредиту для того, щоб виконати всю роботу в розрахунковий термін”, – сказав І.Куліченко.

Теги: ебрр метро днепропетровск
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 571