ПАТ "ДАТ "Чорноморнафтогаз" 22 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ ТОВ "Райагрострой-Перспектива" на придбання сталевих труб на загальну суму 150,03 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Труби придбано за цінами суттєво вищих від ринкових. Наприклад, труба 89 х 8 В20 придбана по 24,2 тис грн./т, тоді ринкова ціна складає 11,6 тис грн./т. Труба 219х12 В20 придбана за 25,2 тис грн./т при ринковій ціні 10,8 тис грн./т.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ "Універсалоптторг-Х", яке пропонувало труби дорожче всього на 0,03%.

З початку 2012 року ці компанії розіграли між собою тендери "Чорноморнафтогазу" на постачання сталевого прокату на 13,39 млн грн. по цінам в три рази вищим від ринкових, хімічних речовин на 20,11 млн грн., буріння свердловин Голіцинського родовища на 75,96 млн грн. У всіх випадках різниця в пропозиціях цих компаній складала кілька сотих відсотка.

"Універсалоптторг-Х" та "Райагрострой-Перспектива" зареєстровані в Сімферополі, їх засновниками є харків’яни Юрій Цебро та Марина Клаванська відповідно.

В 2010 році заступником директора з економічних питань "Чорноморнафтогазу" було призначено Олександра Кацубу, депутата Харківської міськради від Партії регіонів. Його брат Сергій Кацуба, депутат Київської облради від Партії регіонів, очолює департамент забезпечення матеріально-технічним ресурсами, роботами та послугами "Нафтогазу "України", чиїм дочірнім підприємством є "Чорноморнафтогаз". Їх батько Володимир Кацуба очолює Дергачівську райдержадміністрацію і є депутатом Харківської облради від Партії регіонів.

Теги: трубы черноморнефтегаз
Источник: наши деньги Просмотров: 836