ПАТ "ДАТ "Чорноморнафтогаз" з 23 лютого по 6 березня за результатами тендерів уклало низку угод на придбання хімічних речовин, сталевих труб та послуг на загальну суму 176,11 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

ТОВ "Універсалоптторг-х" поставить хімічні органічні продукти на суму 20,11 млн грн. Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ "Райагрострой-Перспектива", з яким "Універсалоптторг-х" найчастіше розігрують тендери "Чорноморнафтогазу".

Дніпропетровське ТОВ "Нафтосервіс" отримає 139,04 млн грн. за сталеві труби. Засновниками компанії зі статуним капіталом 16,5 тис грн. є Анатолій Беліченко та Андрій Лябогов.

Читайте також: Україна на порозі нових газових реалій, Європа й Росія чекають

Також "Чорноморнафтогаз" замовив ТОВ "Діпрогаз" розробку робочого проекту "Реконструкція УКПГ "Глібовка" вартістю 14,88 млн грн.

Ще 1,72 млн грн. коштуватимуть послуги ТОВ "Нафтогазовий науково-технологічний парк" зі здійснення наукового, методичного та інформаційного супроводу введення в експлуатацію самопідйомної плавучої бурової установки В312, більш відомої як "Петро Годованець".

Читайте також: "Чорноморнафтогаз" самоусунувся від буріння

Теги: тендер чорноморнефтегаз
Источник: наши деньги Просмотров: 715