До кінця року ціни на пальне на україньких АЗС можуть знизитись на 80 копійок. Прогнозують у консалтингових компаніях. І пояснюють - ринок в очікуванні суттєвого зменшення вартості чорного золота у світі. Протягом наступних трьох місяців - до 90 доларів за барель на торговельних майданчиках Європи.

Імовірність такого сценарію - до 80%. Як пояснюють аналітики, корекція може відбутися через скорочення спекулятивної і зростання політичної складових у нафтових котируваннях. Причина - держави-донори ЄС, Німеччина та Франція, вводять масштабні біржові обмеження. До того ж, вщухає інформаційний ажіотаж навколо операції НАТО в Лівії. Також, за прогнозами фахівців, імовірна друга хвиля подешевшання чорного золота. Але вже у 2012-му.

"Може відбутися хвиля, яку ми прогнозуємо на початку або в середині наступного року. Тоді ціни на нафту можуть опуститися ще нижче, близько 70 доларів за барель, тобто до тих рівнів, які вважаються основними країнами-експортерами справедливими", - повідомив телеканалу UBR експерт з енергетики Геннадій Рябцев.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: нефть цены ubr бензин в украине
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1352