ДТГО "Південно-Західна залізниця" 22 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Інтех компані" на роботи по облаштуванню вокзального комплексу станції Дарниця (вул.Приколійна, 3, м.Київ) на суму 70,00 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Роботи по вагономийному комплексу з поставкою, монтажем та пусконаладкою необхідного обладнання коштуватимуть 20,00 млн грн. Роботи по влаштуванню зовнішніх інженерних мереж комплексу з поставкою, монтажем та пусконаладкою необхідного обладнання коштуватимуть 50,00 млн грн.

Єдиним конкурентом на тендері було донецьке ТОВ "Євроінвестбуд".

Засновником київського ТОВ "Інтех компані" є донеччанин Антон Максимов. Компанія зареєстрована по просп.Повітрофлотський, 54, кв 6. В цій же квартирі зареєстровано ще кілька десятків підприємств. Фірма була заснована в 2009 році, відпочатку вона мала назву "Правда комунікейшн" і займалась рекламною діяльністю.

Раніше "Інтех компані" та "Євроінвестбуд" розіграли між собою підряди на постачання обладнання для вагономийного комплексу вартістю 17,55 млн грн. та 46 млн грн. на будівництво адміністративно-побутового корпусу станції Дарниця. Також "Інтех компані" є одним з основних підрядників робіт по реконструкції Донецького вокзалу.

Загалом в 2011-2012 роках "Інтех компані" виграло підряди Донецької та Південно-Західної залізниць на суму 319,44 млн грн.

Теги: дарница вокзал
Источник: наши деньги Просмотров: 892