ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" 10 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ "Українська акціонерна страхова компанія "АСКА" на страхування майна та перерв (простоїв) у виробництві протягом одного року з укладення угоди. Вартість угоди склала 27,45 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Місцем надання страхових послуг вказано Криворізьку, Запорізьку та Придніпровську ТЕС. Загальна страхова сума становить 41,9 млрд грн., в тому числі майновий комплекс – 38,9 млрд грн. і маржинальний дохід – 3,0 млрд грн. Безумовна франшиза по кожному страховому випадку складає 1,58 млн грн. щодо страхування майна і поломок машин і устаткування, проте 40 млн грн. щодо страхування майна блоків 800 МВт ВП "Запорізька ТЕС".

Киевляне "завалили" Ахметова мусором

В тендері брало участь три компанії, дві з яких – "АСКА" та "Статус" – були допущені до оцінки пропозицій. Пропозиція ТОВ СК "Проксіма" була відхилена через те, що компанія для підтвердження свого досвіду надала дані про угоди з ТОВ "Конкорд Групп-Казантипська ВЕС", яка відновиться до вітрової енергетики, а не до теплової, як вимагалось. Також компанія не вказала місце надання послуг, зажадала умови оплати, які не вдовольняють вимоги "ДТЕК Дніпроенерго" і не надала розрахунок вартості своєї пропозиції. Разом з тим, всупереч закону про держзакупівлі, в протоколі розкриття пропозицій, опублікованому на сайті "ВДЗ", вартість пропозиції "Проксіми" не вказана взагалі.

Теги: ахметов днипроэнерго
Источник: наши деньги Просмотров: 972