Продаж ліцензій на видобуток корисних копалин може принести державному бюджету більше 5 мільярдів гривень, порахували у держслужбі геології та надр. Минулого року збори від продажу цих ліцензій склав близько 350 мільйонів. Посадовці запевняють, що суттєво збільшити надходження дозволять законодавчі зміни. Зокрема правки, внесені в закон про розподіл продукції і а також законопроект про лібералізацію ринку корисних копалин, який депутати мають ухвалити незабаром.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова заявляла, що у 5,5 мільярдів із 16 необхідних для реалізації соціальних ініціатив глави держави в президентській канцелярії сподіваються назбирати саме після ухвалення згаданого закону.

Едуард Ставицький, голова державної служби геології та надр: "На даний час готується три конкурсу безпосередньо, які відбудуться. Це два конкурси на глибоководному шельфі Чорного моря і один на суші Харківська область. Це - площа слобожанська, який дозволить наповнити бюджет вже в цьому році, щонайменше 5,5 мільярдів".

Теги: промышленность лицензия полезные ископаемые
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 601