ПАТ "Сумихімпром" 26 березня уклало угоду з ПрАТ "Сєвєродонецьке об’єднання Азот" на постачання аміаку рідкого технічного на суму 74,88 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Придбано 20 тис тон аміаку ГОСТ 6221-90 по 3744 грн./т.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", оскільки "Сумихімпром" не міг купити аміак на відкритих торгах. Раніше державний комбінат через відсутність двох необхідних заявок на участь в відкритих торгах відмінив тендери в травні та вересні 2011 року.

ПрАТ "Сєвєродонецьке об’єднання Азот" належить групі Дмитра Фірташа. Державне ПАТ "Сумихіпром" управляється державним холдингом "Титан України". В 2010 році "Сумихімпром" очолив Ігор Лазакович, який до цього чотири роки працював заступником голови правління фірташівського "Кримського титану".

В жовтні 2011 року "Сумихімпром" замовив послуги з оцінки свого майна, а через два місяці Господарський суд Сумської області почав процедуру банкротства стосовно комбінату за позовом ТОВ "Промислові інвестиції", яке вимагало стягнення 40 млн грн. Права вимагати цей борг компанія перекупила у банку "Форум". Загалом "Сумихімпром" винен по кредитам понад 1 млрд грн.

Теги: сумыхимпром аммиак
Источник: наши деньги Просмотров: 916