Лутугинський державний науково-виробничий валковий комбінат Луганської області 28 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "ПКФ Стальінвест" на придбання 184 тон первинного нікелю вартістю 51,52 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Вартість нікелю склала 280 тис грн. за тону. Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ "Зембудінвест-2008", яке пропонувало нікель по 284 тис грн./т, або на 1,4% дорожче. В Росії нікель коштує від 150 до 250 тис грн. за тону.

Засновником ТОВ "ПКФ Стальінвест" зі статутним капіталом 1000 грн. є мешканець Горлівки Костянтин Коновалов. Він також є співзасновником рекламного агентства "Борди України", яке пропонує носії зовнішньої реклами.

Наприкінці 2011 року Господарський суд Донецької області зобов’язав Лутугинський комбінат погасити борги у розмірі 85 млн грн. перед приватними підприємствами "Ставр", "Лідер" та "Об’єднаною вантажотранспортною компанією", які входять в бізнес-угрупування народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка. Це дало привід вважати, що операційна діяльність держкомбінату знаходиться під контролем цієї групи.

Читайте також: Єфремов заробив на "Луганськвугіллі"

Теги: тендер никель
Источник: наши деньги Просмотров: 1486