Владислав Каськів шукатиме партнерів у Нью-Йорку. Слідом за Президентом, сьогодні до Сполучених Штатів прибув голова Держагенції з управління національними проектами. Його мета - пошук іноземних інвЕсторів для "LNG-терміналу".

Будівництво комплексу з приймання зрідженого газу ось-ось перейде в активну фазу. Минулого тижня нацагенція обрала іспанську компанію, яка будуватиме термінал. А вчора підписала угоди з Азербайджаном про постачання півтора мільярда тонн ресурсу. Для повноцінного запровадження проекту - таких обсягів замало. Сполучені штати - найбільший у світі споживач такого виду палива

"Відбудеться комплекс заходів в Нью-Йорку, зустрічі з провідними енергетичними компаніями, американськими, де будуть обговорюватись питання вже партнерства в цьому терміналі", - пояснив телеканалу UBR голова Держагенції з управління нацпроектами Владислав Каськів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: каськив ubr lng-терминал
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 688