Ціновий коридор для нафтотрейдерів знизили на 10 копійок. Як на бензин марки А-95, так і на дизпальне. Таке рішення ухвалили Міненерговугілля та експертно-аналітичної група з питань функціонування ринку нафтопродуктів.

Як повідомляє урядова прес-служба, учасники засідання зауважили, що тенденція до зменшення вартості чорного золота у світі дозволяє впевнено говорити про подешевшання пального в Україні. Окрім того, у профільному відомстві хочуть пролонгувати дію документа про зниження ставки акцизу на нафтопродукти. А за інформацією учасників ринку, Кабмін готує новий законопроект про подальше скорочення зборів - додатково на 20 євро за тонну.

Cпеціально для UBR коментує Сергій Сапегін, експерт ринку нафтопродуктів: "Сьогоднішня ініціатива зниження бензину з 132 до 112 євро за тонну хороша, однак, мені здається, що це законопроект не буде прийнятий. Оскільки до парламентських канікул залишилося дуже мало часу. І скоріш за все, депутати не встигнуть розглянути цей законопроект. І всі ці розгляди будуть перенесені на осінь, приблизно на жовтень місяць."

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бензин нафтопродукти ціна
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 911