Проект будівництва термінала для прийому скрапленого газу такий же політичний, як російський газопровід "Південний Потік", заявляють експерти з енергетичних питань. На сьогодні ще не визначене навіть місце для його спорудження. А також не вирішено - хто постачатиме паливо.

Раніше у Державному агентстві з нацпроектів заявляли, що розглядають країни Середньої Азії, Близького Сходу і Південного Кавказу, серед яких пріоритетний - Азербайджан. У Міненерговугіллі повідомляли - Київ і Баку досягли домовленості про щорічне постачання 5 мільярдів кубометрів скрапленого газу. Азербайджан і досі не підтвердив своїх намірів. Також, проблеми можуть виникнути з доставкою ресурсу.

"Первая очередь 5 млрд, давайте задумаемся о том, где мы возьмем этот сжеженный газ. Так вот, через Босфор и Дарданеллы, длина метановоза, который доставляет сжиженный газ, примерно 240 метров, 250 тысяч тонн водоизмещения, нужно решать этот вопрос с Турцией серьезно, пропустят нас там или нет", - повідомив телеканалу UBR заступник директора Інституту газу Олександр П'ятничко.

Теги: ubr lng-терминал постащики газа
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1668