Вітчизняна енергетика потребує 750 мільярдів гривень інвестицій. До 2030-го року. Однак іноземні інвестори не готові вкладати у галузь. Бояться нічого не заробити. Адже на всьому пострадянському просторі саме в Україні - найнижчі тарифи.

Наразі за малі розцінки для населення, яке споживає 26% електроенергії, сплачують підприємства. На них припадає 56% використаного струму. Населення заборгувало 30% платежів, які нібито обленерго компенсують самостійно. І нарікають, що саме на стільки, як мінімум, потрібно підвищувати тарифи. Якщо енергетичні підприємства переконають державу орієнтуватись на європейські розцінки, плата за електрику зросте у рази. Наприклад, у Німеччині вартість одного кіловата удесятеро вища.

"Есть сравнение со странами постсоветского пространства. По состоянию на 2010 год, конец, Украина была ниже, чем такие страны, как Молдова, Армения, Азербайджан, Грузия, страны, которые беднее Украины", - повідомив телеканалу UBR фінансовий директор енергетичної компанії Сергій Зуєв/

Теги: тарифы потребление электроэнергии население ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1077