Сьогодні в країні сформувався цілий прошарок потужних українських компаній, українських інвесторів, які готові вкладати гроші в українські підприємства. Про це на прес-конференції 9 квітня повідомив голова Фонду держмайна Олександр Рябченко, повідомили у прес-службі відомства.

Власти решили продать ОПЗ

За словами керівника Фонду, сьогодні ФДМУ створив найкращі умови для забезпечення прозорості приватизації. Однією з таких умов є проведення приватизаційних конкурсів з on-line трансляцією. "Так ми продаємо, зокрема, енергетику. Так будемо продавати також облгази. І від цієї практики не відмовимося", - наголосив Олександр Рябченко.

Крім того, голова ФДМУ повідомив, що сьогодні на виконання нової Державної програми приватизації Фондом розробляється 87 нормативно-правових актів, які дозволять застосувати її норми. "Це колосальна кількість документів. До цього щороку ми розробляли і проводили 10-20 актів" - звернув увагу журналістів Олександр Рябченко.

За словами керівника Фонду, одним з таких документів, який наразі погоджується міністерствами і відомствами, є положення про продаж, де, зокрема, прописана схема проведення голандських аукціонів.

Приватизация выходит украинцам боком

"Ці аукціони повинні стати справжнім інструментом продажу інвестиційно непривабливих об’єктів, які не продаються роками. Дякуючи механізму голандських аукціонів, ми будемо їх продавати за стільки, скільки за них сплатять. Буде працювати ринковий метод. Хай це не буде дорого, хай на них прийдуть не потужні компанії, а представники малого і середнього бізнесу, але ми забезпечимо роботу цих підприємств, нові робочі місця. Все державне майно повинно працювати!", – підкреслив голова ФДМУ.

Теги: приватизация фгиу
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1250