ДП "Луганськвугілля" 13 березня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ "ДС-8" на придбання бетонних виробів та гумових труб та з ПП "Консент" на придбання сталевої продукції. Загальна вартість закупівлі склала 100,71 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Сталева продукція коштуватиме 70,82 млн грн. У порівнянні з ринковими цінами, вартість продукції для "Луганськвугілля" завищена в півтора-два рази (див. таблицю нижче).

Читайте також: Тижневий вуглепром: Єфремов, Єнакіївський та китайці

В тендері брали участь кілька компаній, одна з них – ПП "Фірма "Дівт" – пропонувала продукцію на 33% дешевше. Однак дешевша пропозиція була відхилена з формальних причин – відсутність печаток на сертифікатах, гарантійних підтверджень екологічної безпеки сталевих труб, банківської довідки про відсутність заборгованості за кредитами.

Компанії "ДС-8" і "Консент" входять в бізнес-угрупування голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. Основним засновником ТОВ "ДС-8" є син народного депутата Ігор Єфремов. Його партнерами є Віктор Немліхєр та Людмила Ушакова. ПП "Консент" зареєстровано на болгарина Колева Христо Димитрова.

З врахування цих закупівель з початку 2012 року група отримала підряди на суму 812,69 млн грн. В 2011 році єфремівські фірми отримали підряди на 1,87 млрд грн.

Читайте також: Метпродукция в этом году стала дешевле

Теги: тендер сталь промрынок
Источник: наши деньги Просмотров: 1117