ДП "Морський торговельний порт "Южний" 12 березня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ "Тандем-Оіл" на постачання дизпалива, керосину та бензину на суму 61,56 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Замовлено 4 578 тон дизпалива, бензину та авіакеросину наливом, а також 145 тис літрів бензину і дизпалива по талонам для заправки в мережі АЗС в м. Южне, м. Одеса, Одеської області та автошляху Одеса-Київ, м. Київ. Середня вартість палива склала близько 10 грн./л.

Засновником ТОВ "Тандем-Оіл" є Мурад Мусаєвич Келоєв. В соціальній мережі відомо про одесита Мурата Келоєва, який раніше жив в Грозному (Росія). В репортажі зі світської вечірки з нагоди кінофестивалю в Одесі Мурада Келоєва була названо "галеристом".

Єдиним конкурентом на тендері було харківське ТОВ "Реал-НП", яке пропонувало паливо дорожче всього на 0,4%. Засновником "Реал-НП" є радник харківського губернатора Михайла Добкіна з питань паливо-енергетичного комплексу Олег Гуревич. Він також входить до складу правління ВАТ "Фінантек", яке контролюється батьком губернатора Марком Добкіним.

Теги: тендер бензин
Источник: наши деньги Просмотров: 1143