Аналіз проекту бюджету показує, що середньорічна ціна російського газу у 2012-му році може бути менша, ніж закладена у бюджеті. Заявляють аналітики. Щонайменше, на 30 доларів. І становитиме близько 380 доларів за тисячу кубів.

Як уже повідомляли, у середу Кабмін представив проект державного фінплану на 2012-й рік, де закладено вартість російського палива на рівні 414 доларів за тисячу кубометрів. Як відомо, формула його розрахунку прив'язана до світових цін на нафту. За прогнозами аналітиків, у 2011-му в середньому за рік чорне золото марки "Брент" коштуватиме 106 доларів за барель. Світова економіка переживає зараз найкращі часи, тому зростання цін у подальшому - не очікують. І прогнозують - надалі вартість нафти коливатиметься у діапазоні від 98 до 102 доларів за барель.

"Немає ніяких таких передумов для зростання цін на природний газ, оскільки весь потенціал, закладений зростанням цін вартості нафти, що відображається на ціні газу, він вже був вичерпаний у 2011 році", - пояснив телеканалу UBR експерт з енергетики Володимир Омельченко.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена газа ubr бюджет-2012
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1392