Дешевий газ в Україні таки буде. На АЗС. Протягом останнього тижня ціни на скраплений ресурс знизили на 15 копійок на літрі до 6 гривень 57 копійок у середньому по країні. Найдорожче це пальне - у Запорізькій області, майже 7 гривень за літр.

Найоптимальнішу вартість можна знайти у столиці, де зустрічаються пропозиції технічної суміші пропан-бутану по 5 гривень 80 копійок. Ціни і далі будуть зменшувати, прогнозують трейдери. У зв'язку зі скороченням обсягів споживання. Тому до Нового року скраплений здешевиться ще на 10-15%. За словами аналітиків, ринок зрідженого пального на сьогодні можна охарактеризувати як такий, що зростає. Пропозиція - збалансована. І прогнозують, що за підсумками року Україна досягне споживання у 900 тисяч тонн, а частка імопорту становитиме, мінімум, 30%.

"Акцизы в бюджет на слудеющий год заложены такие же. Производство по Украине вырастет, но не думаю, что на какой-то значительный объем, поэтому, я думаю, цены будут в принципе стабильны. Должны быть по крайней мере, если не возникнет какого-то там дефицита или еще каких-то глобальных изменений цен на рынках", - пояснив телеканалу UBR президент Асоціації газових трейдерів Роман Сторожев.

Теги: цены сжиженный газ ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 939