Скасування російсько-українських газових угод у судовому порядку є "абсолютно неконструктивною і безперспективною затією". Про це заявив глава правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер.

"Вперше в історії відносин з Україною створена довгострокова контрактна база, яка повністю відповідає багаторічній міжнародній практиці ведення газового бізнесу. Дії з виконання контракту не можуть бути поставлені під сумнів", - зазначив він.

"Ціна, яка тепер визначається за формулою, є ринковою і справедливою. І треба пам'ятати, що "Газпром" не може запропонувати Україні більш привілейовані умови щодо ціни на газ у порівнянні з іншими учасниками Митного союзу", - додав Міллер.

Як відомо, раніше перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що газові угоди 2009 року можуть бути поставлені під сумнів і в судовому порядку скасовані.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: газ газпром контракти
Источник: Украинская правда Просмотров: 1125