Уряд визначився - за скільки реалізує енергетичні активи. Аукціон з продажу майже половини акцій "Західенерго" стартуватиме з 1 млрд 932 млн гривень. А чверть пакету "Київенерго" - з 432 мільйонів. У Фонді Держмайна тим часом висунули вимоги до претендентів. Майбутній власник "Західенерго" повинен на свої ТЕС постачати щонайменше 70% українського вугілля . Учасником конкурсу може бути компанія, що провадить таку діяльність або володіє контрольним пакетом аналогічної компанії. Але та, в якій частка будь-якої держави становить понад 25%.

"Можливо, в середу, якщо ми встигнемо, то наступної середи буде оголошення по двох цих конкурсах. 50 днів і конкурс. Конкурс аукціонного типу, класичний, як все завжди було. Аби були учасники, скільки там", - каже голова Фонду державного майна України Олександр Рябченко.

Експерти називають умови Фонду цілком нормальними.

"Инвестиционную привлекательность может снижать желание Кабинета министров обеспечить какой-то контроль над приватизированными предприятиями в будущем. В результате чего они оставили в своей собственности 25 % акций", - зауважив фінансовий аналітик Станіслав Зеленецький.

Такі умови діятимуть і під час приватизації інших енергокомпаній. До кінця року у Фонді планують продати ще мінімум 7 підприємств. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: приватизация аукционы ubr энегогенерация
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 838