Вартість активів української газотранспортної системи буде оцінювати товариство з обмеженою відповідальністю "Бейкер Тіллі Україна ЕК". Ціна конкурсної пропозиції ТОВ "Бейкер Тіллі Україна ЕК" (Київ, Україна), становить 4,10 млн грн., повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

чит. также Оценка украинской ГТС компанией "Бейкер Тилли" будет признана и Россией, и ЕС, - эксперт

26 березня 2012 року, в приміщенні "Нафтогазу України" було розкрито остаточні пропозиції учасників конкурсних торгів на закупівлю послуг з оцінки вартості активів української ГТС.

"Бейкер Тіллі Україна" повинна провести оцінку вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, у тому числі підземних сховищ газу та об’єктів інфраструктури, до 1 серпня 2012 року.

До участі у другому етапі були допущені три компанії: ТОВ "Бейкер Тіллі Україна ЕК" (Київ, Україна, ціна пропозиції 4,10 млн грн.), компанія "Дафф Енд Фелпс" (Нью-Йорк, США, ціна пропозиції 4,40 млн грн.) та ТОВ "Ернст енд Янг" (Київ, Україна, ціна пропозиції 5,92 млн грн.).

НАК зазначає, що "Бейкер Тіллі Україна" є незалежним членом міжнародної мережі Baker Tilly International та надає послуги в сфері аудиту, бізнес-консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку. Компанія працює на українському ринку з квітня 1999 року та належить до числа найбільших аудиторських компаній України.

Засновниками ТОВ "Бейкер Тіллі Україна ЕК" є ТОВ "Бейкер Тіллі Україна" та керуючий партнер цієї фірми Олександр Почкун.

Почкун, а також кияни Гагік Нерсесян, Олександр Коновченко, Сергій Кесарєв та Оксана Ковтун є засновниками ТОВ "Бейкер Тіллі Україна".

Раніше Олександр Почкун в інтерв’ю повідомив, що його компанія має "найбільший досвід в сільському господарстві і харчовій промисловості, видобутку корисних копалин, металургії, рітейлі та торгівлі… вкрай важливою галуззю для нас залишається нерухомість".

Нагадаємо, в кваліфікаційних критеріях щодо оцінщика ГТС "Нафтогаз" вимагав надання інформації про досвід роботи учасника за останні три роки. У тому числі проведення оцінки справедливої вартості не менше десяти тисяч об’єктів основних засобів у кожному індивідуальному проекті у нафтогазовій галузі в Україні та/або СНД; оцінки бізнесу у нафтогазовій галузі в Україні та/або СНД (показник обcягу реалізації хоча б у одного з клієнтів учасника повинен бути не менше ніж 1 млрд. гривень на рік; досвід повинен включати не менше ніж чотири індивідуальних проекти.

На офіційному сайті "Бейкер Тіллі Україна" даних про досвід в оцінюванні об’єктів в нафтогазовій галузі в Україні чи СНД знайти не вдалось.

Теги: оценка гтс украины. рынок газа
Источник: наши деньги Просмотров: 1291